Dünyaya yüzde 65 zamla bağlanacağız

İnternet kullanıcılarına berbat haber geldi. TurkNet internet abonelik fiyatlarına artırım yaptı. Fiyat artışının yüzde 65 düzeyinde gerçekleştiği bildirildi.

Artık neredeyse her konutta bulunan internet lüks hale geliyor. Ortalama internet suratının 35 Mbps olduğu Türkiye’de kullanıcılarına sunduğu ortalama 50 Mbps temas suratı ile 2022’de de birinci sıraya yerleşen lokal internet hizmet sağlayıcılarından TurkNet, abonelik fiyatlarına artırım yaptığını açıkladı. İşte TurkNet 2023 internet abonelik fiyatı.

Shiftdelete.net’ten Mert Can Aka’nın haberine nazaran; TurkNet tarafından birtakım kullanıcılarına gönderilen bildirilere ve ardından şirket tarafından yapılan açıklamaya nazaran internet abonelik fiyatı zamlandı. Bugüne kadar TurkNet altyapısı üzerinden GigaFiber kullanmak isteyen bireyler 139.90 TL ödüyordu. TurkTelekom altyapısı üzerinden alınan hizmetlerde ise fiyat 169.90 TL’ye çıkıyordu.

Fakat dün itibariyle 139.90 TL olan GigaFiber fiyatı 229.90 TL’ye yükseldi. Benzeri formda 169.90 TL olan farklı altyapı üzerinden alınan hizmet de artık 249.90 TL oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir