Efsanevi grup Rolling Stones’un üyeleri arasında aşk üçgeni iddiası

Yeni çıkan bir kitap, rock müziğin efsane kümesi Rolling Stones üyeleri ortasında geçtiği düşünülen şaşırtan bağ savlarını ortaya atıyor.

İngiliz muharrir Lesley-Ann Jones, yeni kitabı “The Stone Age”de, Rolling Stones kümesinin kurucu üyesi ve ana vokalisti Mick Jagger’ın (79) “biseksüel bir ikon” olarak kıymetlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Keith Richards…

Daily Mail’de yer alan habere nazaran, Jones’un tezi, Jagger’ın 1962 yılında kurulan kümenin birinci vakitlerinde bir öbür küme üyesi Keith Richards (78) ile flört ettiği üzerine. Üstelik teze nazaran, Jagger’ın, 1969-1974 yılları ortasında Rolling Stones’ta olan gitarist Mick Taylor’la (73) da bağı vardı.

Rolling Stones üyeleri: Ronnie Wood, Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts (vefat etti)

ESKİ SEVGİLİLER VE EŞLER KONUŞTU

Kitabında her iki ilgiye dair çeşitli ayrıntılar veren Jones, müzisyenlerin etraflarındaki insanlardan topladığı bilgileri ve araştırmalarını aktarıyor.

Mick Taylor…

Gitarist Keith Richards’ın eski kız arkadaşı Anita Pallenberg’in “Onlarla birinci tanıştığımda Mick’in Keith’e aşık olduğunu gördüm” kelamını de kitaba taşıyan müellif, Mick Taylor’ın eski eşi Rose’un da “kocamı Mick Jagger’la yatakta yakaladım” üzere tabirlerine yer veriyor.

Yazar, Jagger’ın erkeklere ilgi duymaktan rahatsız olduğu ve “erkekliğine inancı olmadığı” için kamuoyu önünde daima bayanlarla olan münasebetleriyle görüldüğünü söylüyor.

Söz konusu argümanlara Jagger, Richards ve Taylor’ın sözcüleri şimdi bir yorum yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir