Kılıçdaroğlu’ndan merakla beklenen konuşması öncesi bomba paylaşım: Şampiyonlar Ligi kadrosu hazır

CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 14.00’te İstanbul’da vizyon dokümanını tanıtacak. Programda ABD’li muharrir, ekonomist Jeremy Rifkin, Prof. Dr. Daron Acemoğlu, Prof. Dr. Refet Gürkaynak’ın da ortalarında olduğu İkinci Yüzyıla Davet Kümesi tanıtılacak. “Siyaset üstü kurul” olarak tanımlanan takım, para siyasetleri, büyüme ve istihdam üzerine çalışacak.

VİZYON SİYASETİ AÇIKLANACAK

Daha evvel CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “3 Aralık’ı bekleyin” tabirleriyle duyurduğu ve partisinin muhtemel iktidarına ait vizyon dokümanının açıklanacağı “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlıklı toplantı, İstanbul Lütfü Kırdar Milletlerarası Kongre ve Stant Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Toplantıda, CHP’nin iktisat, teknoloji ve sanayi başta olmak üzere temel projeleri anlatılacak.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ TAKIMI HAZIR”

Gözlerin çevrildiği konuşmaya dakikalar kala CHP önderinden heyecanlandıran bir toplumsal medya paylaşımı geldi. Aktifliğin davetiyesini paylaşan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin iktisatta ve endüstriyel dönüşümde Şampiyonlar Ligi takımı hazır! Zira Türkiye bunu hak ediyor… Saat 14.00’te görüşmek üzere.” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir