Yavaş, İmamoğlu’nu ağırladı

ANKARA– Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, Ankara’da bir ortaya geldi.

Sosyal medya hesaplarından buluşmaya dair paylaşım yapan belediye liderleri, “ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek” iletisi verdi.

‘FAYDALI BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİK’

İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu görüşmeye dair toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün Başkent’imizde, Ankara’mızın pahalı lideri @mansuryavas06 ile örnek belediyecilik uygulamaları, mahallî idareler ve toplumsal belediyecilik üzerine yararlı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek” sözlerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş ise, “Bugün Başkent’imizde, İstanbul’umuzun pahalı lideri @ekrem_imamoglu ile örnek belediyecilik uygulamaları, lokal idareler ve toplumsal belediyecilik üzerine yararlı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek” dedi. (DUVAR)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir