Cem Adrian, Kuruçeşme Açıkhava’da sesiyle büyüledi

Söylediği müziklerle isminden sıkça kelam ettiren Cem Adrian, İstanbul Boğazı’nda üçüncü defa müzikseverlerle bir ortaya geldi. Sahneye ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ modülüyle çıkan Cem Adrian, geniş repertuvarıyla dinleyicisinden büyük alkış topladı. Güçlü ve özel sesiyle başarılı sanatçı; ‘Beni Seni Çok Sevdim’, ‘Söyle Buldun Mu’, ‘Derinlerde’ üzere sevilen müziklerini hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

NOSTALJİK PARÇALAR

Geniş ses aralığına sahip olan Cem Adrian, söylediği müziklerle müzikseverleri adeta büyüledi. Adrian, ‘Sensiz Saadet Neymiş’ ve ‘Yıldızların Altında’ kesimleriyle geçmiş yıllara götürdü, ‘Ela Gözlüm’ ve ‘Sarı Gelin’ türküleriyle ise sevenlerinin kalbine dokundu.

GÖRSEL ŞÖLEN

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde kendisini yalnız bırakmayan müzikseverlere telefonlarının ışıklarını yakmalarını rica eden Cem Adrian, unutulmaz geceyi Kuruçeşme’yi aydınlattığı ışıklarla ölümsüzleştirdi. Müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir defa daha Cem Adrian’ın unutulamaz müziklerine doydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir