Darp edildiğini doğrulamıştı! Defne Samyeli’nden yeni açıklama

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de objektiflere yansıyan Defne Samyeli, Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen 19 yaşındaki kızı Derin Talu’nun sevgilisi Emircan Şahin tarafından darbedildiği argümanlarının sorulması üzerine sessizliğini bozmuş ve “Evet çıkan haberler gerçek. Kızım darbedildi” demişti.

Sosyal medya hesabından hususa ait bir paylaşım yapan Samyeli, şu tabirleri kullandı:

“Kızım Derin Talu’nun, Emircan Şahin tarafından darp edildiğine dair haber doğrudur. Ailemizi çok derinden sarsan bu olay sonrası bir anne olarak benim için en değerlisi çocuğumun ruhsal ve fizikî sıhhati. Süreci bu hassasiyetle geçirmeye uğraş ediyoruz.

Şiddetin hiçbir türlüsü tolere edilemez. Bayana, çocuğa, rastgele bir canlıya şiddetin karşısında olmak, onunla en kuvvetli halde gayret etmek birey olarak her birimizin sorumluluğu. Şiddeti yok sayıp, tolere edip, halı altına süpürdükçe bir sonraki çocuğumuzun, kardeşimizin hayatını tehlikeye atıyoruz.”

‘GEREKEN BÜTÜN AÇIKLAMALARI BEN YAPACAĞIM’

Samyeli kelamlarını, “Emircan Şahin hakkındaki yasal sürecin başlatılması kızım Derin Talu’nun isteğine bağlı bir mevzu. Ben onun iradesine paralel olarak bunun şahsen takipçisi olacağım. Kamuoyundan ve pahalı basın mensubu arkadaşlarımdan bir anne olarak ricam, bu süreci kızımın rastgele bir soru ve yorumla yıpratılmadan geçirmesi. Yıpratılmasın ki, erkekler tarafından şiddete maruz bırakılan ünlü ünsüz bütün kızlarımız, bayanlarımız, basında da ikinci bir mağduriyete uğrama korkusu olmadan haklarını arayabilsinler. Gereken bütün açıklamaları ben yapacağım; anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim” diyerek sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir