Instagram fenomeninin inanılmaz değişimi: Koreli kadından İngiliz erkeğe…

Kendini ‘ırklararası’ olarak tanımlayan ve bir K-Pop yıldızı üzere görünmek için birden fazla ameliyat geçiren 32 yaşındaki Oli London, son haliyle görenleri şaşırttı.

Koreli bir bayan olarak tanınan London, birden çok ameliyat geçirdikten sonra sarışın bir adama dönüştü. Aslen İngiliz olan London’ın tekrar İngiliz üzere görünmeye çalıştığı yorumları yapıldı.

2018 yılında London

London, Fox yayınına son haliyle çıktıktan sonra toplumsal medyada gündem oldu. Yeni Hristiyan olduğunu açıklayan London, kendisini ‘ırklararası’ olarak tanımlamanın bir kusur olduğunu kabul etti; ‘Bunun büyük bir yanılgı olduğunun farkındayım ve yalnızca erkek olmak istiyorum’ dedi.

2022 yılında London

‘Artık çocuklara küçük yaşlardan itibaren, kimi durumlarda beş yaşından itibaren, cinsiyetlerini değiştirmenin, etek giymenin, cinsiyetsiz tuvaleti bir erkek çocuğun kullanmasının sakıncası olmadığı öğretiliyor.’ diyen London, Harry Styles üzere yıldızların da bunlara öncülük ettiğini söyledi.

Aslen İngiliz olan ve Ekim 2018’de Koreli üzere görünmek için 15 ameliyata 88 bin dolar harcadığını açıklayan London, şimdiki görünümünden epeyce mutlu olduğunu belirtti.

London’ın ırk değiştirerek Koreli olması uzun müddet tartışılmıştı. Artık yeni imajı da kısa müddette İngiliz basınında ve toplumsal medyada gündem oldu. Milyonlarca takipçisi olan London’ın ‘ırkla’ ilgili açıklamaları reaksiyon toplarken daima öteki bir beşere dönüşmesi de reaksiyon çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir