Merve Boluğur, akıl sağlığıyla ilgili yapılan yorumlara isyan etti: Mahkemeye vereceğim, yettiniz

Acemi Cadı dizisindeki rolüyle tanınan ve sonrasında oyunculuğu bırakarak şarkıcılığa yönelen Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık isminden kelam ettiriyor. 2 Ekim’de nikah masasına oturduğu DJ Mert Aydın ile boşanma kararı alan Boluğur, akıl sıhhatiyle ilgili yapılan yorumlara reaksiyon gösterdi.

“SENELERDİR ÜSTÜME GELİYORSUNUZ, YETTİNİZ”

Instagram hesabının kıssa kısmından yaptığı açıklamada akıl sıhhati ve eski eşiyle ilgili yapılan yorumlara sitem eden ünlü isim, “Sosyal medyada hakkımda yapılan akıl sıhhati yorumlarıyla taciz, bayana şiddet, kendi mutsuzluğunu kusan klavye delikanlılarını bundan sonra mahkemeye vereceğim bilginize… Keza eski eş muhabbeti yapan büyük köşe müellifi magazincileri de… Yıllardır bu beşerler üstüme geliyor, yettiniz… Ahlakınızla iş yapın” dedi.

BOŞANACAĞINI DUYURUP SOYADINI SİLDİ

2 Ekim’de DJ Mert Aydın ile görkemli bir merasimle nikah masasına oturan Merve Boluğur, 6 Kasım’da alyansını çıkartarak babasının konutuna döndü. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda eşiyle fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığını belirten Boluğur “Olmadı, teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar, hoş günlerimiz için teşekkürler” tabirlerini kullandı. Ünlü isim, paylaşımın akabinde Instagram hesabındaki “Aydın” soyadını da sildi.

MANEVİYATA YÖNELDİ

Instagram’da 4 milyon takipçisi bulunan Merve Boluğur, ayrılık kararının akabinde yaptığı paylaşımlarla maneviyata yöneldiğini gösterdi. Dini içerikli görüntüler izlediği anı paylaşan ünlü isim “Güzel videolar” notunu ekledi. Daha sonra tespih fotoğrafı yayınlayan Boluğur bir takipçisinin “Zorluklarla nasıl başa çıkıyorsun?” sorusuna “İnanç” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir