Zaha olmazsa Fenerbahçe kimi transfer edecek? Anlaşma sağlanmak üzere…

Fenerbahçe’de Zaha transferinin nasıl sonuçlanacağı merak konusu olurken alternatif isimlerle de görüşmeler yapılıyor.

ZAHA VAKİT Mİ KAZANIYOR?

Fenerbahçe’nin uzun müddettir istediği Wilfried Zaha, sarı lacivertli taraftarların ağır ilgisi karşısında ne yapacağını şaşırmış durumda…. Sarı lacivertli grubun teklifini düşünmek için müddet isteyen yıldız futbolcudan dikkat alımlı bir paylaşım geldi. Yıldız futbolcu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda başı karışmış emoji sözünü kullandı. Yıldız futbolcunun kelam konusu paylaşımı, Türk taraftarların büyük ilgisini çekti. 30 binden fazla yorum alan paylaşım, 6 milyon görüntülenmeye ulaştı. Zaha’nın eşi Paige Zaha, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Verdiğiniz tüm dayanak için teşekkürler. Aileme ve arkadaşlarıma bildiri göndermekten vazgeçerseniz çok minnettar kalırım. Bunaltıcı olabiliyor” tabirlerini kullanarak sarı lacivertli taraftarlardan anlayış istedi.

Sarı lacivertliler, bir müddettir Zaha’nın alternatifi olacak isimleri belirleyip görüşmelere başlamıştı. Bu isimlerden biri Karl Toko Ekambi. 30 yaşındaki futbolcu, bonservisini almak için Lyon ile anlaşmak üzere. Ekambi, Sarı-Lacivertliler ile yapılan pazarlıklarda da sona geldi.

İSTANBUL’A DAVET EDİLMEME SEBEBİ

Tecrübeli kanat oyuncusu ile Fenerbahçe’nin her hususta muahede sağladığı belirtildi. Lakin idare, Zaha ve başka alternatiflerle görüşmelere devam ediyor. Bu nedenle Ekambi şimdi İstanbul’a davet edilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir